logologo4

  Čeština (Česká republika)English (United Kingdom)Deutsch (DE-CH-AT)French (Fr)
Aktuality

Školení pro začínající i pokročilé

News image

  PRAHA   21.2.2023 od 9.30 hod.   Získáte informace o následujících tématech: Co všechno by měl budoucí franchiso...

Celý článek

PF 2023

News image

                                    .

Celý článek

PF 2023

News image

                                    .

Celý článek

PF 2023

News image

                                    .

Celý článek

FRANCHISING FÓRUM 2022 on-line

News image

        Od 1.11. - 30.11.2022 on-line na www.franchisinforum.cz probíhá virtuální konference Franchising Forum 202...

Celý článek

Další: Aktuality

Obchod

La Chinata

La Chinata - české logo

 

La Chinata - krátce z velmi úspěšné historie:

Historie La Chinata začíná v roce 1932, kdy naši předkové začali lisovat olivy pocházející z okresu Sierra de Gata ve Španělsku. Tehdy se olej získával velmi jednoduchým způsobem. Olivy se vkládaly do kamenných mlýnů, kde se drtily, čímž se získala pasta. Ta se následně lisovala, aby se vytlačil olej.

Dnes používáme nejmodernější systémy mletí a lisování, které přestože jsou stále čistě mechanické, dokážou vylisovat z oliv mnohem větší množství oleje čistým a kontrolovaným způsobem tak, aby se zaručila kvalita extra panenského olivového oleje.
 

alt

Jsme si vědomi rostoucího zájmu našich zákazníků o konzumaci zdravých a přírodních potravin, a proto již několik let vyrábíme v rozsáhlém sortimentu řadu produktů, které nabízíme pod značkou "La Chinata Selecciones de Gurmets". Jsou to především produkty vyrobené z našeho nejlepšího extra panenského olivového oleje. K tomuto špičkovému produktu nejvyšší kvality jsme přidali i ocet, med, různé soli a další výrobky.

Pokračujeme v použití olivového oleje antickými civilizacemi a vyvinuli jsme rozsáhlou řadu kosmetických produktů založených na přirozených vlastnostech extra panenského olivového oleje. Naše obsáhlé zkušenosti - čtyř generací - s výrobou panenského olivového oleje nám poskytují potřebné know-how a informace o tomto produktu, který využíváme i jako ryze přírodní složku pro výrobu kosmetický výrobků.

Kromě výše uvedeného reagujeme i na požadavky moderní gastronomie a již mnoho let zkoumáme proces smažení na různých olejích. Výsledek tohoto výzkumu jsme uvedli na trh v podobně různých rostlinných olejů pro profesionální použití, které jsou určené k pokrytí potřeb smažení všeho druhu v restauracích a v potravinářském průmyslu.

alt

La Chinata – v číslech:

Náš roční obrat dosahuje v posledních letech cca. 12 milionů eur a náš vývoz představuje přibližně 10% celkového obratu.

La Chinata stáčí v současné době asi 6 milionů litrů oleje (z toho cca. 2,5 milionů extra panenského olivového oleje a asi 3,5 oleje ze semen). Tyto údaje každoročně zveřejňuje Národní asociace podniků stáčejících jedlé oleje (ANIERAC), jejímž členem je i La Chinata.

Objem stáčeného extra panenského olivového oleje nás řadí mezi 10 nejvýznamnějších španělských podniků v tomto segmentu trhu.

V současnosti jsem aktivní v 21 zemích (většinou evropských, ale také některých amerických a asijských). Naše obchodní politika se soustředí na distribuční síť našich produktů. Vždy hledáme velmi dobré umístění všech prodejen.  Jsme velmi dynamický, agilní a pružný podnik. Máme velký zájem o neustálé zlepšování a učíme se každý den jak od našich zákazníků, tak od našich dodavatelů, proto věříme, že jsme dobrá investice do budoucna pro jakéhokoliv master franchisového a nebo franchisového partnera, který bude mít zájem s námi spolupracovat. 

La Chinata – v Česku a na Slovensku:

 • Master franchisant pro český a slovenský trh zahájil činnost v roce 2016.
 • Centrála a vlajková – vzorová – prodejna La Chinata je v Brně, kde se nachází i franchisová systémová centrála.
 • Další prodejna je již více než 2 roky úspěšně provozována v Ostravě.
 • V letošním roce byla podepsána franchisová smlouva na první prodejnu na Slovensku – v Bratislavě. Otevření je plánováno v polovině roku 2019.
 • V přípravě je i internetový prodej sortimentu La Chinata v ČR a na Slovensku.

alt

MIMOŘÁDNÁ PŘÍLEŽITOST PRO NOVÉ FRANCHISANTY:

Odkoupení zavedené a ziskové prodejny v Ostravě!!!

V rámci rozšiřování franchisové sítě La Chinata nabízí možnost převzetí plně funkční, zavedené a ziskové pobočky pro investora a/nebo nového franchisového partnera v Ostravě.

Po krátkém zaškolení můžete začít podnikat okamžitě!

Zájemce může převzít kompletně zařízenou, plně funkční, před cca. 2 lety otevřenou prodejnu včetně zkušeného a vyškoleného personálu a stávající klientely.

Ing. Aleš Tulpa: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript – Mobil: 724 007 505

Co nabízí La Chinata pro franchisové partnery v České a Slovenské republice:

 • Kompletní know-how zdokumentované v celé řadě příruček a manuálů
 • Územní exkluzivita v daném městě či lokalitě – ve spádové oblasti každé prodejny
 • Poradenství s výběrem správné lokality a optimálním uspořádáním prodejny.
 • Podpora při zařizování (návrh vnitřního designu, vybavení na klíč, apod.)
 • Školení pro prodávající personál i franchisanty – počáteční i průběžné
 • Prodejní a marketingová podpora před a po otevření každé prodejny
 • Marketingová podpora známé značky na trhu a praxí prověřené reklamy (média, internet, PR, aj.).
 • Marketingové materiály – potisky na výlohy a v prodejně, logo, různé brožury, letáky, články.
 • Webové stránky.

Kontaktní osoba pro zájemce o franchisové licence:
Ing. Aleš Tulpa  –  exkluzivní zástupce pro český a slovenský trh
AVEX systems s.r.o., Praha 4, Písnické zahrady 44
e-mail:  Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript
Mobil: 724 007 505
web: www.avexsystems.cz
web – La Chinata: www.lachinata.cz

alt alt
   
alt alt
   
alt alt
   
alt alt
   
alt alt
 
 
 

Tiroler Bauernstandl

 

Tiroler CZ quer

 

Tiroler Bauernstandl – franchisový koncept z Alp

 

Jedná se o jednoduchý, přehledný a srozumitelný obchodní model s nízkou vstupní investicí, se zajímavou výší rentability vloženého kapitálu a rychlou návratností investic. Formou mobilních prodejních stánků či prodejen je nabízen speciálně vybraný sortiment tradičních specialit z tyrolských regionů Německa, Rakouska a Švýcarska.

Mobilní prodejny umožňují operativní přesun a umístění na různá stanoviště, zejména před obchodními centry, na farmářských trzích nebo na různých sportovních, kulturních či společenských akcích. Samozřejmě je možné podle potřeby stánek situovat i uvnitř obchodních komplexů jako stabilní prodejní jednotku.

Tento franšízový systém se může stát vstupem do samostatného podnikání zejména začínajícím podnikatelům.

Od roku 2014 působí v Praze první franchisový partner, který dociluje velmi dobrých výsledků a potvrzuje, že tento koncept si najde své zákazníky i na českém a slovenském trhu.

 

Pro více informací: www.avexsystems.eu - Katalog franchis

 

Zástupce pro český a slovenský trh tohoto franchisového systému je společnost

AVEX systems - Ing. Aleš Tulpa, e-mail: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

 

ANKER

ANKER

 

ANKER – Tradiční vídeňská síť pekáren s historií delší než 120 let!

 

ANKER je velmi úspěšný franchisový recept na podnikání v oblasti prodejen pekárenských výrobků, snacků a nápojů. Tradiční vídeňská výroba pečiva, zejména chleba, byla založena již v roce 1891. Dnes má společnost Ankerbrot AG celkem 140 filiálek, z nichž je 26 prodejen franchisových. V Bratislavě otevřela společnost ANKER první pilotní prodejnu v roce 2013. V současné době je v provozu 5 dalších.Na základě těchto mnohaletých a velmi kvalitních praktických zkušeností je připraven franchisový koncept pro expanzi i do České republiky, kde hledá nové franchisové nebo multi-franchisové partnery (jeden franchisant má více licencí pro několik prodejen).

 

anker7

 

Doktor Klain

DOKTOR_KLAINOrigiální koncept prodejen s oční optikou, který nabízí kromě vlastních značek brýlových obrub i množství zajímavých služeb pro zákazníky. Prodejny DOKTOR KLAIN mají za sebou úspěšný pilotní provoz v Liberci a Hradci Králové.

Celý článek...
 

NAU

NAU - logo

 

Specifikace: 

NAU, Itálie – největší síť prodejen s brýlemi na italském trhu

NAU nabízí velmi atraktivní, módní a slušivé brýle pro každého za velmi výhodných cen. Všechny výrobky mají vysokou kvalitu, profesionální design a jsou vyráběny v limitovaných sériích. Každé 2 týdny připravují velmi zkušení a kvalifikovaní návrháři nové kolekce brýlí pro všechny cílové skupiny zákazníků. Výrobky značky NAU representují italský smysl a cit pro módní trendy, vášeň a kreativitu. V sortimentu jsou obruby – speciální kolekce označená jako Prezzo Zero, za které zákazník nemusí platit, pokud má doporučení a předpis od očního lékaře. Na počkání brýle NAU odborně upraví, vyčistí ultrazvukem či případně provede drobné opravy (utažení šroubků, výměna nosníků, výměna různých dílů či koncovek). Servis brýlí provádí NAU na kterékoliv prodejně a počet oprav není pro zákazníky nijak omezen.V současné době má NAU 149 prodejen v Itálii a 12 v zahraničí (v 9 zemích). Plánuje další expanzi do všech zemí Evropy formou master-franchisy nebo individuálních licencí.

NAU nabízí měření zraku zdarma. Péče o oči začíná v prodejnách NAU odborným měřením. Pro měření zraku existuje velké množství různých testů. Metody měření v NAU jsou založeny na individuálních potřebách zákazníků a jsou spolehlivým základem pro další péči o oči. NAU nabízí 3-měsíční záruku vrácení peněz nebo výměnu brýlí za jiné, pokud zákazník není spokojen s brýlemi, které si zakoupil. Díky nejmodernějším technologiím, kterými NAU disponuje, může svým zákazníkům nabídnout bezkonkurenční kvalitu v oblasti sortimentu, ale také širokou škálu nabízených služeb, záruk a cen.

Tato známá značka nabízí franchisovým partnerům a zájemcům o dlouhodobou spolupráci značnou počáteční i průběžnou podporu při jejich podnikání. Zejména tento koncept nabízí pomoc při vyhledávání vhodných lokalit pro budoucí prodejny, analýzu jejich spádové oblasti, přípravu otevření každé provozovny, profesionální zaškolení všech pracovníků, rozsáhlou marketingovou podporu a celou řadu dalších služeb. Tým odborníků NAU připraví a zajistí instalaci každé prodejny, která má velmi atraktivní vnější i vnitřní design, pro zákazníky přitažlivou prezentaci zboží - tzv. merchandising a pečlivě vybraný sortiment zboží pro danou spádovou oblast každé prodejny. Prodejna se dá otevřít v relativně krátkém čase, a to do 8 - 12 týdnů.

Franchisový koncept NAU hledá na českém trhu master-franchisového partnera. Pro více informací kontaktujte zástupce systému pro český a slovenský trh společnost AVEX systems: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Více informací najdete i na: www.avexsytems.eu

 

CARRE BLANC

logo_cb_lineaire_Converti

Francouzská značka Carré Blanc  je s 250 prodejnami v 17 zemích evropským leadrem v designovém bytovém textilu. Kolekce Carré Blanc zahrnuje 4 oblasti: textil pro koupelnu (ručníky, osušky, župany…), ložnici (povlečení, přikrývky, polštáře), pro děti a kuchyňskou řadu. Koncept je unikátní tím, že vždy dvakrát ročně uvádí na trh kompletní novou kolekci  – a přináší tak módu do vaší koupelny a ložnice.

Značka úspěšně funguje nejen v západní Evropě, ale i v regionu střední a východní Evropy (Polsko, Ukrajina, Pobaltí, Kazachstán) a od roku 2009 je přítomna také na českém trhu.
CB_loznice_mini

 

 

 

http://www.carreblanc.cz

 

 

 
Strana 1 z 3

Partneři

 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
prev
next

BRAND&STORIES

News image

Prestižní časopis, který se věnuje "značkám"a obchodním konceptům. Součástí tohoto časopis...

AVEX SYSTEMS

News image

  AVEX SYSTEMS Partner v oblasti zrostředkování exportu a importu franchisových systém...

www.podnikani-franchising.cz

News image

  Internetový časopis, který se věnuje problematice franchisingu a podnětům pro všechny p...

www.topfranchising.cz

News image

   Franchisingový portál, který poskytuje kvalitní informace k franchisovému podnikání ...

ŠKOLA FRANCHISINGU

News image

Poradenská kancelář je garantem projektu, na kterém spolupracuje s Franchise & Retail Ac...

Aktuální nabídka franchis

 • 0
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
prev
next
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image
News image